Dane firmy

Warszawa projektowanie wnętrz | Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech


Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech


Pory 55, 02-757 Warszawa

Tel: 606789212

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Warszawa projektowanie wnętrz | Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech

Data dodania firmy: 2023-09-30

Przedsiębiorstwo Kameleon działa na rynku od lat, a do każdego zlecenia podchodzi w sposób kompleksowy. Ma na swoim koncie wiele owocnych współprac zarówno z indywidualnymi klientami, jak i deweloperami. Zajmuje się projektowaniem wnętrz w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Jego dotychczasowe realizacje zostały dokładnie opisane na stronie internetowej.

Projektanci najpierw przeprowadzają wywiad z klientem, aby zrozumieć jego oczekiwania, poznać styl życia oraz ustalić budżet. To pozwala na spersonalizowanie projektu. Następnie określają, jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, uwzględniając funkcje poszczególnych pomieszczeń. Aranżacja obejmuje również ustalenie układu mebli oraz oświetlenia. Specjaliści pomagają klientowi wybrać odpowiednie kolory ścian oraz podłóg, co wpływa na atmosferę wnętrza. Na samym końcu sporządzają dokumentację projektową, która zawiera plany, rysunki techniczne, listy zakupów i inne informacje niezbędne do tego, aby wcielić gotowy projekt w życie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Horizon Development Sp. z o.o.


Plac Piłsudskiego 3, Warszawa

Wiki Przeprowadzki


Pawińskiego 28, Warszawa